Синевирська рада » Закарпатська обласна рада передасть Синевирській ЗОШ новий шкільний автобус «Еталон»
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
photography
НОВИНИ
Освіта
31 Січня 2020
У Синевирській ЗОШ пройшов волейбольний турнір, приурочений пам’яті Михайла Луковича Сятині

Велична і свята,  моя ти Україно, Лише тобі карать нас і судить Нам берегти тебе, соборну і єдину І нам твою історію творить!   …

Освіта
26 Листопада 2019
Синевирські школярі відвідали Закарпатський обласний краєзнавчий музей

Автори кращих робіт конкурсу «Відповідальність за створіння – природу», який недавно завершився у школах на території національного природного парку «Синевир», здійснили екскурсію …

Освіта
18 Листопада 2019
Делегація Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова відвідала Синевирську ЗОШ І-ІІІ ст.

15 листопада національний природний парк «Синевир» відвідала делегація Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова на чолі з ректором вузу, доктором філософських наук, …

Освіта
27 Серпня 2019
Рейтинг шкіл Закарпаття: яке місце цьогоріч посіла Синевирська ЗОШ І-ІІІ ст.?

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Закарпатської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2019 року. У …

Закарпатська обласна рада передасть Синевирській ЗОШ новий шкільний автобус «Еталон»

Сьогодні, 6 серпня, на площі Народній, що в Ужгороді, голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс та голова ОДА Олексій Петров вручили директорам закладів загальної середньої освіти краю сертифікати та ключі від нових шкільних автобусів «Еталон».

Один із таких автобусів буде передано Синевирській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Участь у церемонії також узяли: народні депутати України Михайло Лаба, Анатолій Костюх, депутат облради Василь Губаль, керівник підприємства, яке є постачальником автобусів – ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ УКВЗ-Україна» Олександр Рибальченко та ін.

У своєму виступі Михайло Рівіс, насамперед, передав вітання учням, для яких призначені ці автобуси та подякував всім, хто долучився до того, аби шкільне керівництво на місцях мало змогу підвезти до навчальних закладів  і додому дітей та педагогів. А в цьому –  безпека дітей, спокій батьків, вчителів та  рівний  доступ до якісної освіти кожного юного закарпатця, який проживає за межею пішохідної доступності в сільській місцевості. Такі кроки є надзвичайно важливими у процесах реформування освітньої галузі. «Обласна влада робить усе для того, щоб розставлені акценти Президентом та Урядом України стосовно доступу дітей до якісної освіти впроваджувалися у життя в повному обсязі. Нові автобуси та будівництво якісних доріг у краї допоможуть нам у цьому. Сподіваюся, що навчання розпочнеться у звичайному режимі, діти ходитимуть до школи, спілкуватимуться між собою та здобуватимуть повноцінні знання. А у підсумку покажуть високі результати ЗНО», – підкреслив очільник облради.

Як зазначалося промовцями, за всі роки функціонування  програми «Шкільний автобус» за рахунок коштів із різних джерел придбано 216 таких транспортних засобів, які здійснюють підвезення учнів і педагогів до місця навчання і праці.

Цьогоріч  після відповідного міністерського  погодження, затвердження розподілу коштів сесією облради, проведення тендерних закупівель через систему «Прозоро» сьогодні  відбуде на місця 16 шкільних транспортних засобів. А за рахунок залишків освітньої субвенції уже  придбано 3 шкільні автобуси для потреб Рахівського  та завершено процедуру торгів на придбання ще 2 автобусів для Воловецького районів. Тобто, цьогоріч  підвезення дітей у Закарпатті  здійснюватиме 21 шкільний автобус.

Гарантійний строк – 24 місяці або 100 тис км пробігу з дня введення його в експлуатацію. Автобуси відповідають рівню екологічних норм Євро-5.

Після завершення урочистостей водії сіли за кермо і вся колона здійснила тестовий проїзд нашим містом. Першими проїхалися в автобусі очільники краю.

 

Джерело: Закарпатська обласна рада