Синевирська рада » Реабілітаційний центр бурих ведмедів увійшов до ТОП-7 МІСЦЬ в Україні за версією СЕРГІЯ ПРИТУЛИ
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
photography
НОВИНИ
Природа
12 Червня 2020
Через цвітіння і запилення хвойного лісу озеро Синевир вкрилося пилком

В Українських Карпатах у хвойному лісі проходить цвітіння і запилення у Голонасінних, зокрема у ялини Європейської, через що дзеркало озера Синевир вкрилося мальовничим пилком. Світлини …

Природа
5 Червня 2020
У центрі реабілітації бурих ведмедів облаштовують новий вольєр на 6 гектарів

Вольєр Реабілітаційного центру бурих ведмедів заповнений тваринами, тому наразі у Нацпарку не мають змоги приймати нових ведмедів. Найстарший ведмідь у Реабілітаційному центрі …

Природа
31 Січня 2020
Реабілітаційний центр бурих ведмедів: від історії створення до сьогодення

Реабілітаційний центр бурих ведмедів – єдиний у своєму роді не тільки в Україні, але й у Європі. Центр був відкритий у 2011 …

Природа
16 Жовтня 2019
Нацпарки зблизька: Закарпатський “Синевир”

Як перетворити гірські краєвиди на гормони щастя і не розгубити те щастя на поганих дорогах і в купах сміття У Карпатах золота …

Реабілітаційний центр бурих ведмедів увійшов до ТОП-7 МІСЦЬ в Україні за версією СЕРГІЯ ПРИТУЛИ

Ведучий та волонтер Сергій Притула в своєму відеоблозі поділився добіркою своїх улюблених місць в Україні, які хоч і не надто розкручені, а проте варті вашої уваги.

Так, після відео про цікаві місця у Києві шанувальники засипали Сергія Притулу проханнями записати ролик ще й про добірку небанальних місцин по всій Україні.

Шоумен оперативно відреагував на просьби своїх прихильників, тож до вашої уваги добірка нерозкручених локацій в Україні.

Серед ТОП 7 місць в Україні, які варто відвідати, Сергій Притула назвав Реабілітаційний центр бурих ведмедів НПП “Синевир”.

“Якщо трохи не доїхати до озера Синевир, але тримати кобилу по правій стороні дороги і сказати їй “тпрууу Раккель”, то ви побачите вказівник до Реабілітаційного центру ведмедів …, і не простих, а бурих …”, – жартома сказав актор.

“Туристів туди пускають, тому я максимально рекомендую вам відвідати це місце”, – підсумував Притула.

 

 

Нагадуємо, що Сергій Притула вперше відвідав Реабілітаційний центр бурих ведмедів НПП “Синевир” весною 2017 року під час відпочинку з друзями.

 

Набрався сил у горах, намилувався озером Синевір, відвідав чудовий реабілітаційний центр для ведмедиків. Неймовірно…

Posted by Сергій Притула – офіційна сторінка on Monday, May 8, 2017

Джерело: Радіо Максимум