Синевирська рада » У Синевирській ЗОШ пройшов волейбольний турнір, приурочений пам’яті Михайла Луковича Сятині
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
photography
НОВИНИ
Освіта
26 Листопада 2019
Синевирські школярі відвідали Закарпатський обласний краєзнавчий музей

Автори кращих робіт конкурсу «Відповідальність за створіння – природу», який недавно завершився у школах на території національного природного парку «Синевир», здійснили екскурсію …

Освіта
18 Листопада 2019
Делегація Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова відвідала Синевирську ЗОШ І-ІІІ ст.

15 листопада національний природний парк «Синевир» відвідала делегація Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова на чолі з ректором вузу, доктором філософських наук, …

Освіта
27 Серпня 2019
Рейтинг шкіл Закарпаття: яке місце цьогоріч посіла Синевирська ЗОШ І-ІІІ ст.?

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Закарпатської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2019 року. У …

Освіта
23 Жовтня 2018
Синевирські школярі порадували клишоногих гостинцями

Учні Синевирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів взяли участь у екологічній акції «Гостинці для клишоногих». Разом із учителями старшокласники зібрали 20 міхів яблук …

У Синевирській ЗОШ пройшов волейбольний турнір, приурочений пам’яті Михайла Луковича Сятині

Велична і свята,  моя ти Україно,

Лише тобі карать нас і судить

Нам берегти тебе, соборну і єдину

І нам твою історію творить!

 

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання  Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софіївській площі в Києві.

Цей день є яскравим виявом прагнення українців до національної єдності. А щорічне свято соборності нагадує нам про те, що Україна нероздільна, вона немає окремої східної і західної України, і про те, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!

З метою виховання національної свідомості у здобувачів освіти та людської гідності, відродження паростків духовності, формування рис громадянина Української держави, поглиблення знань про історичний факт утворення Закарпатської області у складі України у школі було проведено багато цікавих та змістовних виховних заходів: тематичні виховні години, конференції, виставки, конкурс малюнків.

На честь цього свята 26 січня 2020 року у спортивному залі закладу освіти було проведено волейбольний турнір,  приурочений Дню Соборності України та на честь пам’яті нашого земляка Сятині Михайла Луковича.

На турнірі були присутні представники громадськості та вдова Сятині Михайла Луковича – Сятиня Роксолана Омелянівна.

У волейбольних змаганнях взяли участь 4 команди: ВК «Ізки», «Студений», «Березовий віник», «Синевир».

Почесне перше місце посіла команда «Березовий віник», друге – ВК«Ізки», третє – «Студений», четверте – «Синевир».

Всі учасники спортивного свята щиро вдячні за фінансову підтримку підприємцям Шпільці Івану Семеновичу, Сятині Олегу Луковичу, депутату Верховної Ради України Лабі Михайлу Михайловичу та Микуліну Миколі Миколайовичу.

Ми  маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій і соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

 

Джерело: Синевирська ЗОШ І-ІІІ ст.