Синевирська рада » Делегація Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова відвідала Синевирську ЗОШ І-ІІІ ст.
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
photography
НОВИНИ
Освіта
6 Серпня 2020
Закарпатська обласна рада передасть Синевирській ЗОШ новий шкільний автобус «Еталон»

Сьогодні, 6 серпня, на площі Народній, що в Ужгороді, голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс та голова ОДА Олексій Петров вручили директорам …

Освіта
31 Січня 2020
У Синевирській ЗОШ пройшов волейбольний турнір, приурочений пам’яті Михайла Луковича Сятині

Велична і свята,  моя ти Україно, Лише тобі карать нас і судить Нам берегти тебе, соборну і єдину І нам твою історію творить!   …

Освіта
26 Листопада 2019
Синевирські школярі відвідали Закарпатський обласний краєзнавчий музей

Автори кращих робіт конкурсу «Відповідальність за створіння – природу», який недавно завершився у школах на території національного природного парку «Синевир», здійснили екскурсію …

Освіта
27 Серпня 2019
Рейтинг шкіл Закарпаття: яке місце цьогоріч посіла Синевирська ЗОШ І-ІІІ ст.?

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Закарпатської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2019 року. У …

Делегація Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова відвідала Синевирську ЗОШ І-ІІІ ст.

15 листопада національний природний парк «Синевир» відвідала делегація Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова на чолі з ректором вузу, доктором філософських наук, професором, академіком Віктором Андрущенком.

У складі делегації – помічник ректора Євген Біденко, проректор з наукової роботи, професор Григорій Торбін, начальник навчально-методичного центру, професор Тарас Олефіренко, декан інженерно-педагогічного факультету, професор Дмитро Кільдеров.

Під час візиту делегація провела чимало робочих зустрічей, одна з яких із учнями Синевирської ЗОШ І-ІІІ ст.

Відвідавши разом із директором НПП «Синевир» Миколою Дербаком, Синевирським сільським головою Миколою Куруцом, директором науково-навчального центру «Синевир» Анатолієм Дербаком Синевирську ЗОШ І-ІІІ ступенів, гості з Києва поспілкувалися з директором школи Михайлом Дем’яном та старшокласниками.

На зустрічі ректор Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова Віктор Андрущенко розповів молоді про вуз, який входить у десятку кращих університетів країни.

– У нас є потужні наукові школи. Коли студент працює з метром, то й сам стає поважною людиною. Цьому також сприяє читання. Я хотів би, щоб сучасна молодь більше читала, – зазначив ректор Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова.

Користуючись нагодою Віктор Андрущенко запросив старшокласників завітати на День відкритих дверей, який відбудеться в університеті 7 грудня. За словами ректора, під час цього заходу можна буде зблизька відчути як пульсує життя вузу, побачити його потужну базу, поспілкуватися з викладачами.

На завершення Віктор Андрущенко подарував Синевирській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів комп’ютер та кілька м’ячів.

Директор Синевирської ЗОШ І-ІІІ ст. Михайло Дем’ян подякував за презент і вручив гостю символічний подарунок – рушник, вишитий учнями школи.

Ректор столичного вузу висловив сподівання, що й серед синевирських абітурієнтів буде чимало таких, які виберуть для вступу Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова.

 

Джерело: НПП “Синевир”