Синевирська рада » У СИНЕВИРІ ВІДКРИЛИ ПОЛІЦЕЙСЬКУ СТАНЦІЮ
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
photography
НОВИНИ
Без категорії
6 Серпня 2020
Розпочато капітальний ремонт дороги Синевир – Колочава – Буштино

У рамках реалізації програми Президента України “Велике будівництво” на ділянці автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 070603 “Синевир – Колочава – Буштино” …

Без категорії
8 Травня 2020
Синевир відвідав голова Закарпатської ОДА Олексій Петров

6 травня Національний природний парк «Синевир» відвідав голова Закарпатської обласної державної адміністрації Олексій Петров і народний депутат України Михайло Лаба. З директором …

Без категорії
31 Січня 2020
НПП “Синевир” закликав не поширювати недостовірну інформацію про його діяльність

Останнім часом у мережі Фейсбук на фейковій сторінці неіснуючої людини під іменем Ярослав Руснак (https://www.facebook.com/…/%D0%AF%D1%80%D0%…/100045350261780) поширюється неправдива інформація про буцімто нераціональне використання …

Без категорії
6 Січня 2020
Різдвяні привітання

Різдвяне привітання Блаженнішого Святослава Отця і Глави Української Греко-Католицької Церкви      Різдвяне привітання Преосвященних владик МІЛАНА, єпископа Мукачівського та Ніла, …

У СИНЕВИРІ ВІДКРИЛИ ПОЛІЦЕЙСЬКУ СТАНЦІЮ

12 листопада у Синевирі відбулося урочисте відкриття поліцейської станції.

Станція розташувалася на першому поверсі в адмінбудинку Синевирської сільської ради. Там для роботи працівників поліції створені всі комфортні умови: наявна комп’ютерна та офісна техніка, усі необхідні меблі.

Відкриття поліцейської станції відбулося за участю начальника ГУНП у Закарпатській області Канцідайла Олександра Олександровича, заступника начальника ГУНП у Закарпатській області Пеняка  Івана  Івановича, начальника Міжгірського відділення поліції Жаби Віталія Івановича, Синевирського сільського голови Миколи Куруца.

У заході також взяли участь голова Міжгірської РДА Василь Юрик та голова Міжгірської районної ради Василь Щур, депутати сільської та районної рад, представники громадськості.

Новоутворена поліцейська станція забезпечить якісне та швидке обслуговування громадян, які територіально віддалені від Міжгірського відділення поліції. У приміщенні поліцейської станції нестимуть службу дільничний офіцер поліції та поліцейські сектору реагування патрульної поліції.

Поліцейська станція обслуговуватиме Синевирську територіальну громаду та навколишні села Тереблянської долини: Син-Поляну, Негровець, Колочаву.

Її створення та відкриття стало можливим завдяки спільним зусиллям поліції та місцевої громади.

Нагадуємо, що напередодні під час візиту у Синевир заступника начальника ГУНП в Закарпатській області полковника поліції Ярослава Лебовича між Синевирською сільською радою та обласним відомством поліції було досягнуто домовленості щодо створення у Синевирі поліцейської станції з постійною дислокацією в населеному пункті групи реагування патрульної поліції, а також погоджено питання щодо поступового облаштування у селі системи відеоспостереження.

Згодом, рішенням Синевирської сільської ради від 22 грудня 2018 року № 11 для облаштування поліцейської станції на території села Синевир Міжгірському відділенню поліції було надано в оренду нежитлове приміщення на першому поверсі адмінбудинку Синевирської сільської ради та придбано відповідну техніку для системи відеоспостереження у населеному пункті.

Присутній на відкритті станції депутат, голова Постійної комісії Синевирської сільської ради з питань законності і правопорядку Гречин Микола Григорович наголосив, що нині для мешканців та гостей Синевира одним із головних факторів комфортного проживання є їх безпека. Як показує досвід: там, де є поліцейський контроль, там у рази менше злочинів. Відтак, із відкриттям поліцейської станції громадяни можуть бути впевнені, що правоохоронці готові бути на варті їхнього спокою та зможуть в найкоротший термін прийти на допомогу. Також депутат зауважив, що у рамках подальшої взаємодії між поліцією та органом місцевого самоврядування депутатський корпус і громадськість і надалі здійснюватимуть контроль за діяльністю поліції та дотриманням правопорядку на території громади.