Синевирська рада » У СИНЕВИРІ ВІДКРИЛИ ПОЛІЦЕЙСЬКУ СТАНЦІЮ
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
photography
НОВИНИ
Без категорії
11 Листопада 2019
Вітання секретарю сільської ради Шпільці Оксані Михайлівні з Днем народження

10 листопада депутат і секретар Синевирської сільської ради Шпілька Оксана Михайлівна святкує свій День народження. Синевирський сільський голова, депутати, виконавчий комітет та працівники …

Без категорії
24 Жовтня 2019
У Синевирі 8-річна Іванка, рятуючись від пожежі, спасла свого молодшого братика

8-и річна Іванка із Синевира витягла з пожежі 4-и річного братика.Вони дивились мультики і заспали. В старій дерев'яній хаті весь час блимало …

Без категорії
25 Липня 2019
За кого проголосували синевирці на дочасних виборах до парламенту

На сайті Центральної виборчої комісії оприлюднено результати підрахунку голосів на виборчих дільницях 210271 та 210272, що розташовані у Синевирі. На позачергових виборах …

Без категорії
8 Липня 2019
Глава держави призначив Ігоря Бондаренка Головою Закарпатської обласної державної адміністрації

Указом Президента України від 05.07.2019 №492/2019 Бондаренка Ігоря Самійловича призначено головою Закарпатської обласної державної адміністрації. Глава держави представив нового голову Закарпатської обласної державної адміністраціїпід …

У СИНЕВИРІ ВІДКРИЛИ ПОЛІЦЕЙСЬКУ СТАНЦІЮ

12 листопада у Синевирі відбулося урочисте відкриття поліцейської станції.

Станція розташувалася на першому поверсі в адмінбудинку Синевирської сільської ради. Там для роботи працівників поліції створені всі комфортні умови: наявна комп’ютерна та офісна техніка, усі необхідні меблі.

Відкриття поліцейської станції відбулося за участю начальника ГУНП у Закарпатській області Канцідайла Олександра Олександровича, заступника начальника ГУНП у Закарпатській області Пеняка  Івана  Івановича, начальника Міжгірського відділення поліції Жаби Віталія Івановича, Синевирського сільського голови Миколи Куруца.

У заході також взяли участь голова Міжгірської РДА Василь Юрик та голова Міжгірської районної ради Василь Щур, депутати сільської та районної рад, представники громадськості.

Новоутворена поліцейська станція забезпечить якісне та швидке обслуговування громадян, які територіально віддалені від Міжгірського відділення поліції. У приміщенні поліцейської станції нестимуть службу дільничний офіцер поліції та поліцейські сектору реагування патрульної поліції.

Поліцейська станція обслуговуватиме Синевирську територіальну громаду та навколишні села Тереблянської долини: Син-Поляну, Негровець, Колочаву.

Її створення та відкриття стало можливим завдяки спільним зусиллям поліції та місцевої громади.

Нагадуємо, що напередодні під час візиту у Синевир заступника начальника ГУНП в Закарпатській області полковника поліції Ярослава Лебовича між Синевирською сільською радою та обласним відомством поліції було досягнуто домовленості щодо створення у Синевирі поліцейської станції з постійною дислокацією в населеному пункті групи реагування патрульної поліції, а також погоджено питання щодо поступового облаштування у селі системи відеоспостереження.

Згодом, рішенням Синевирської сільської ради від 22 грудня 2018 року № 11 для облаштування поліцейської станції на території села Синевир Міжгірському відділенню поліції було надано в оренду нежитлове приміщення на першому поверсі адмінбудинку Синевирської сільської ради та придбано відповідну техніку для системи відеоспостереження у населеному пункті.

Присутній на відкритті станції депутат, голова Постійної комісії Синевирської сільської ради з питань законності і правопорядку Гречин Микола Григорович наголосив, що нині для мешканців та гостей Синевира одним із головних факторів комфортного проживання є їх безпека. Як показує досвід: там, де є поліцейський контроль, там у рази менше злочинів. Відтак, із відкриттям поліцейської станції громадяни можуть бути впевнені, що правоохоронці готові бути на варті їхнього спокою та зможуть в найкоротший термін прийти на допомогу. Також депутат зауважив, що у рамках подальшої взаємодії між поліцією та органом місцевого самоврядування депутатський корпус і громадськість і надалі здійснюватимуть контроль за діяльністю поліції та дотриманням правопорядку на території громади.