Синевирська рада » Синевирську ОТГ внесено до Перспективного плану формування об’єднаних територіальних громад
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
photography
НОВИНИ
Анонси
13 Травня 2020
Затверджено кінцевий проект перспективного плану Закарпатської області

13 травня Кабінет Міністрів України затвердив перспективні плани формування територій громад Волинської, Закарпатської, Кіровоградської, Полтавської та Чернігівської областей. Так, у Закарпатській області передбачено …

Місцеве самоврядування
27 Лютого 2020
Радник Прем’єр-Міністра України Іван Лукеря розповів про перебіг реформи децентралізації в Україні

Радник Прем’єр-Міністра України Іван Лукеря взяв участь у програмі “Тема дня” на UA: Закарпаття та розповів глядачам про перебіг реформи децентралізації в Україні та …

Місцеве самоврядування
3 Лютого 2020
У Мінрегіоні пройшли повторні консультації щодо Перспективнго плану Закарпаття

У понеділок, 3 лютого, під головуванням заступника Міністра розвитку громад та територій України В’ячеслава Негоди відбулися повторні консультативні зустрічі щодо формування перспективних …

Місцеве самоврядування
29 Грудня 2019
Синевирська ОТГ серед затверджених Урядом громад Закарпатської області

18 грудня 2019 року Уряд затвердив Перспективний план формування територій громад Закарпатської області. 28 грудня 2019 року текст затвердженого документа з’явився на урядовому …

Синевирську ОТГ внесено до Перспективного плану формування об’єднаних територіальних громад

26 вересня 2019 року на черговій сесії Закарпатської обласної ради депутати затвердили Перспективний план формування об’єднаних територіальних громад.

Голосування відбувалося в декілька етапів.

Спочатку депутати проголосували за основу проект Перспективного плану, розроблений Закарпатською ОДА, який налічував 54 ОТГ.

Нагадаємо, що згідно з вказаним проектом у Міжгірському районі було заплановано створення 3 ОТГ: Пилипецької, Міжгірської та Колочавської. За задумом розробників цього проекту населені пункти Синевирської сільської ради мали увійти до Колочавської ОТГ.

Згодом, у ході обговорення депутатами вносилися пропозиції та зауваження до цього проекту, кожна з яких ставилася на окреме голосування.

5 із 9 озвучених депутатами пропозицій були підтримані більшістю у сесійній залі. Відтак, кількість ОТГ збільшилася з 54-х до 60-ти.

Серед них було підтримано пропозицію щодо створення окремої Синевирської ОТГ із центром у Синевирі (у складі населених пунктів Синевирської та Синевирсько-Полянської сільських рад), внесену керівником депутатської фракції ВО «Батьківщина» в обласній раді, депутатом Кеменяшом Олександром Михайловичем.

За неї проголосували 33 депутати Закарпатської обласної ради.

 

Після розгляду пропозицій депутатів проект Перспективного плану був проголосований у цілому з підтриманими правками.

Відтак, за результатами голосування за Перспективний план віддали свої голоси 37 депутатів.

У підсумку Закарпатська обласна рада затвердила Перспективний план формування об’єднаних територіальних громад із 60-ма ОТГ, 4 з яких буде створено у нинішньому Міжгірському районі, а саме Пилипецька, Міжгірська, Синевирська та Колочавська.

Надалі затверджений обласною радою Перспективний план має схвалити Кабінет Міністрів України.

 

 

Джерело: Закарпатська обласна рада
Відео: М-студіо