Синевирська рада » Синевирську ОТГ внесено до Перспективного плану формування об’єднаних територіальних громад
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
photography
НОВИНИ
Анонси
4 Вересня 2019
БФ “СИНЕВИР” ПРОСИТЬ ГРОМАДСЬКІСТЬ ПІДТРИМАТИ ПРОЕКТ ІЗ СПОРУДЖЕННЯ ПАМ’ЯТНИКА БОКОРАШАМ

Благодійний Фонд “СИНЕВИР” розпочинає кампанію зі збору коштів на реалізацію благодійної програми із спорудження пам’ятника історико культурного значення “Бокораші” у с. Синевир …

Місцеве самоврядування
4 Вересня 2019
Нова очільниця Мінрегіону: ми будемо переходити до об’єднання громад за перспективними планами

Сьогодні децентралізація — це вже не питання кількості створених громад чи об’єднання районів. В пріоритеті – людський розвиток. І наразі Уряд формує …

Місцеве самоврядування
4 Вересня 2019
Президент України доручив завершити децентралізацію та провести місцеві вибори за новим устроєм

Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з керівництвом Верховної Ради, Кабінету Міністрів та правоохоронних органів окреслив першочергові завдання у сфері децентралізації …

Місцеве самоврядування
30 Серпня 2019
Закарпатська ОДА не бачить Синевир та Синевирську Поляну окремою ОТГ і хоче приєднати їх до Колочави

23.08.2019 Закарпатською ОДА вдруге направлено до Закарпатської обласної ради проект Перспективного плану формування об’єднаних територіальних громад Закарпатської області. Попередній проект був відкликаний новопризначеним …

Синевирську ОТГ внесено до Перспективного плану формування об’єднаних територіальних громад

26 вересня 2019 року на черговій сесії Закарпатської обласної ради депутати затвердили Перспективний план формування об’єднаних територіальних громад.

Голосування відбувалося в декілька етапів.

Спочатку депутати проголосували за основу проект Перспективного плану, розроблений Закарпатською ОДА, який налічував 54 ОТГ.

Нагадаємо, що згідно з вказаним проектом у Міжгірському районі було заплановано створення 3 ОТГ: Пилипецької, Міжгірської та Колочавської. За задумом розробників цього проекту населені пункти Синевирської сільської ради мали увійти до Колочавської ОТГ.

Згодом, у ході обговорення депутатами вносилися пропозиції та зауваження до цього проекту, кожна з яких ставилася на окреме голосування.

5 із 9 озвучених депутатами пропозицій були підтримані більшістю у сесійній залі. Відтак, кількість ОТГ збільшилася з 54-х до 60-ти.

Серед них було підтримано пропозицію щодо створення окремої Синевирської ОТГ із центром у Синевирі (у складі населених пунктів Синевирської та Синевирсько-Полянської сільських рад), внесену керівником депутатської фракції ВО «Батьківщина» в обласній раді, депутатом Кеменяшом Олександром Михайловичем.

За неї проголосували 33 депутати Закарпатської обласної ради.

 

Після розгляду пропозицій депутатів проект Перспективного плану був проголосований у цілому з підтриманими правками.

Відтак, за результатами голосування за Перспективний план віддали свої голоси 37 депутатів.

У підсумку Закарпатська обласна рада затвердила Перспективний план формування об’єднаних територіальних громад із 60-ма ОТГ, 4 з яких буде створено у нинішньому Міжгірському районі, а саме Пилипецька, Міжгірська, Синевирська та Колочавська.

Надалі затверджений обласною радою Перспективний план має схвалити Кабінет Міністрів України.

 

 

Джерело: Закарпатська обласна рада
Відео: М-студіо