Синевирська рада » Синевирську ОТГ внесено до Перспективного плану формування об’єднаних територіальних громад
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
photography
НОВИНИ
Місцеве самоврядування
4 Вересня 2019
Нова очільниця Мінрегіону: ми будемо переходити до об’єднання громад за перспективними планами

Сьогодні децентралізація — це вже не питання кількості створених громад чи об’єднання районів. В пріоритеті – людський розвиток. І наразі Уряд формує …

Місцеве самоврядування
4 Вересня 2019
Президент України доручив завершити децентралізацію та провести місцеві вибори за новим устроєм

Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з керівництвом Верховної Ради, Кабінету Міністрів та правоохоронних органів окреслив першочергові завдання у сфері децентралізації …

Місцеве самоврядування
30 Серпня 2019
Закарпатська ОДА не бачить Синевир та Синевирську Поляну окремою ОТГ і хоче приєднати їх до Колочави

23.08.2019 Закарпатською ОДА вдруге направлено до Закарпатської обласної ради проект Перспективного плану формування об’єднаних територіальних громад Закарпатської області. Попередній проект був відкликаний новопризначеним …

Місцеве самоврядування
10 Серпня 2019
3 або 4 райони замість 13-ти: децентралізація на Закарпатті

Які райони створять в області та що зміниться для громадян? Про це та інше говорили журналісти UA: Закарпаття із гостем програми “Тема дня” – …

Синевирську ОТГ внесено до Перспективного плану формування об’єднаних територіальних громад

26 вересня 2019 року на черговій сесії Закарпатської обласної ради депутати затвердили Перспективний план формування об’єднаних територіальних громад.

Голосування відбувалося в декілька етапів.

Спочатку депутати проголосували за основу проект Перспективного плану, розроблений Закарпатською ОДА, який налічував 54 ОТГ.

Нагадаємо, що згідно з вказаним проектом у Міжгірському районі було заплановано створення 3 ОТГ: Пилипецької, Міжгірської та Колочавської. За задумом розробників цього проекту населені пункти Синевирської сільської ради мали увійти до Колочавської ОТГ.

Згодом, у ході обговорення депутатами вносилися пропозиції та зауваження до цього проекту, кожна з яких ставилася на окреме голосування.

5 із 9 озвучених депутатами пропозицій були підтримані більшістю у сесійній залі. Відтак, кількість ОТГ збільшилася з 54-х до 60-ти.

Серед них було підтримано пропозицію щодо створення окремої Синевирської ОТГ із центром у Синевирі (у складі населених пунктів Синевирської та Синевирсько-Полянської сільських рад), внесену керівником депутатської фракції ВО «Батьківщина» в обласній раді, депутатом Кеменяшом Олександром Михайловичем.

За неї проголосували 33 депутати Закарпатської обласної ради.

 

Після розгляду пропозицій депутатів проект Перспективного плану був проголосований у цілому з підтриманими правками.

Відтак, за результатами голосування за Перспективний план віддали свої голоси 37 депутатів.

У підсумку Закарпатська обласна рада затвердила Перспективний план формування об’єднаних територіальних громад із 60-ма ОТГ, 4 з яких буде створено у нинішньому Міжгірському районі, а саме Пилипецька, Міжгірська, Синевирська та Колочавська.

Надалі затверджений обласною радою Перспективний план має схвалити Кабінет Міністрів України.

 

 

Джерело: Закарпатська обласна рада
Відео: М-студіо