Синевирська рада » Синевирська сільська рада погодилася на об’єднання та направила відповідну пропозицію до Син-Поляни
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
photography
НОВИНИ
Місцеве самоврядування
4 Вересня 2019
Нова очільниця Мінрегіону: ми будемо переходити до об’єднання громад за перспективними планами

Сьогодні децентралізація — це вже не питання кількості створених громад чи об’єднання районів. В пріоритеті – людський розвиток. І наразі Уряд формує …

Місцеве самоврядування
4 Вересня 2019
Президент України доручив завершити децентралізацію та провести місцеві вибори за новим устроєм

Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з керівництвом Верховної Ради, Кабінету Міністрів та правоохоронних органів окреслив першочергові завдання у сфері децентралізації …

Анонси
30 Серпня 2019
Закарпатська ОДА не бачить Синевир та Синевирську Поляну окремою ОТГ і хоче приєднати їх до Колочави

23.08.2019 Закарпатською ОДА вдруге направлено до Закарпатської обласної ради проект Перспективного плану формування об’єднаних територіальних громад Закарпатської області. Попередній проект був відкликаний новопризначеним …

Місцеве самоврядування
10 Серпня 2019
3 або 4 райони замість 13-ти: децентралізація на Закарпатті

Які райони створять в області та що зміниться для громадян? Про це та інше говорили журналісти UA: Закарпаття із гостем програми “Тема дня” – …

Синевирська сільська рада погодилася на об’єднання та направила відповідну пропозицію до Син-Поляни

У середу, 10 липня 2019 року, відбулося чергове засідання Синевирської сільської ради, на якому депутати, серед іншого, розглянули питання щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

Враховуючи результати громадського обговорення із цього питання, у тому числі підсумки голосування мешканців Синевира та Заверхньої Кичери на загальних зборах, що мали місце 27 липня,  більшість депутатського корпусу Синевирської сільської ради підтримала ініціативу своїх колег щодо створення Синевирської ОТГ із центром у селі Синевир та об’єднання із Синевирсько-Полянською громадою.

Так, зокрема, депутати надали згоду на добровільне об’єднання територіальних громад сіл Синевир, Заверхня Кичера Синевирської сільської ради, сіл Синевирська Поляна, Береги, Загорб, Свобода СиневирськоПолянської сільської ради у Синевирську об’єднану територіальну громаду з центром у селі Синевир.

Відтак, депутати доручили Синевирському сільському голові Куруцу М.М. звернутися до Синевирсько-Полянської сільської ради із пропозицією про добровільне об’єднання територіальних громад.

Крім того, обранці делегували Синевирського сільського голову Куруца М.М., секретаря Синевирської сільської ради Шпільку О.М., заступника Синевирського сільського голови Паканич А.І. до складу робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

Таким чином, протягом 30 днів із дня надходження цієї пропозиції на території Синевирсько-Полянської сільської ради має пройти її вивчення та громадське обговорення.

Пряд із тим, депутати звернулися із проханням до Синевирсько-Полянського сільського голови скликати загальні збори або призначити громадські слухання, на які попередньо запросити керівництво та депутатський корпус Синевирської сільської ради, депутатів Закарпатської обласної ради  по ТВО № 19, а також експертів Закарпатського регіонального центру місцевого самоврядування з метою висвітлення змісту вказаної пропозиції та проведення фахового обговорення з вказаного питання.

Зі змістом рішення можна ознайомитися за посиланням.