Синевирська рада » Повідомлення про громадське обговорення від 06.06.2019 [Статус: завершене]
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
photography
НОВИНИ
Громадське обговорення
22 Травня 2019
Повідомлення про громадське обговорення від 22.05.2019 [Cтатус: завершене]

Щодо проекту детального плану території та звіту по стратегічній екологічній оцінці під розміщення будівель торгівлі та житлової квартири в с. Синевир, 936, Міжгірського району Закарпатської області

Громадське обговорення
22 Травня 2019
Повідомлення про громадське обговорення від 22.05.2019 [Cтатус: завершене]

Щодо проекту Детального плану території земельної ділянки, площею 0,1435 га житлової та громадської забудови в межах населеного пункту с. Синевир, 936, Міжгірського району Закарпатської області

Громадське обговорення
19 Березня 2018
Повідомлення про громадське обговорення від 19.03.2018 [Cтатус: завершене]

Щодо обговорення проекту Детального плану території на земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,4546 га, у селі Синевир Міжгірського району Закарпатської області, урочище «Терсоваті»

Громадське обговорення
16 Лютого 2018
Повідомлення про громадське обговорення від 16.02.2018 [Cтатус: завершене]

Щодо обговорення проекту Детального плану території під будівництво пам’ятника історико-культурного значення «Бокораш» у селі Синевир Міжгірського району Закарпатської області, в житловому масиві «Товчка»

Повідомлення про громадське обговорення від 06.06.2019 [Статус: завершене]

Відповідно до частини 3, 4 статті 5 Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад” Синевирська сільська рада оголошує про початок вивчення та громадського обговорення пропозиції депутатів Синевирської сільської ради щодо добровільного об’єднання територіальних громад сіл Синевир, Заверхня Кичера Синевирської сільської ради, сіл Синевирська Поляна, Береги, Загорб, Свобода СиневирськоПолянської сільської ради у Синевирську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селі Синевир.

Мета громадського обговорення – залучення мешканців Синевира та Заверхньої Кичери, а також представників громадянського суспільства, підприємств, установ та організацій, що зареєстровані та здійснюють свою діяльність на території Синевирської сільської ради до вивчення та обговорення пропозиції депутатів Синевирської сільської ради щодо добровільного об’єднання територіальних громад сіл Синевир, Заверхня Кичера Синевирської сільської ради, сіл Синевирська Поляна, Береги, Загорб, Свобода СиневирськоПолянської сільської ради у Синевирську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селі Синевир, врахування їхніх інтересів з цього питання, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості процесу об’єднання територіальних громад.

Ініціатор громадського обговорення  – депутати Синевирської сільської ради.

Дата початку громадського обговорення – 06 червня 2019 року

Дата закінчення громадського обговорення – 06 липня 2019 року

 

Передбачувана процедура громадського обговорення

Подача зауважень та пропозицій 

У межах строку громадського обговорення громадяни, що зареєстровані та проживають у с. Синевир, а також представники громадянського суспільства, підприємств, установ та організацій, що зареєстровані та здійснюють свою діяльність на території Синевирської сільської ради, мають право ознайомитися з вказаною пропозицією, висловити свою думку та подати в письмовій формі зауваження та пропозиції щодо вказаної ініціативи депутатів.

Ознайомитися з пропозицією та іншими матеріалами щодо добровільного об’єднання територіальних громад у запропонованому депутатами форматі можна в приміщенні Синевирської сільської ради (с. Синевир, 1066), а також на офіційному сайті Синевирської сільської ради в мережі Інтернет (rada.synevyr.org.ua) у розділах “Громадське обговорення” та “Громадське опитування”.

Усі зауваження і пропозиції щодо вказаної ініціативи депутатів приймаються за адресою: с. Синевир, 1066, Міжгірський р-н. Закарпатська обл., 90041.

Електронна скринька для звернень в електронному варіанті – rada@synevyr.org.ua

Телефон для довідок: (03146) 2-76-96

В усіх зверненнях має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові особи, зареєстроване місце їЇ проживання, а для юридичних осіб – її найменування та місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи.

Електронне опитування в мережі Інтернет

На офіційному сайті Синевирської сільської ради в мережі Інтернет (rada.synevyr.org.ua) у розділі “Громадське опитування” буде проведено електронне опитування користувачів сайту щодо порушеного депутатами питання про добровільне об’єднання територіальних громад.

Громадські слухання

У четвер, 27 червня 2019 року, о 13:00 за Київським часом на площі перед Палацом культури за адресою: с. Синевир, буд. 1063, відбуться загальні збори мешканців с. Синевир та с. Заверхня Кичера, на яких буде заслухано та обговорено пропозицію депутатів Синевирської сільської ради щодо добровільного об’єднання територіальних громад сіл Синевир, Заверхня Кичера Синевирської сільської ради, сіл Синевирська Поляна, Береги, Загорб, Свобода СиневирськоПолянської сільської ради у Синевирську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селі Синевир.