Синевирська рада » ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПИТАННЯ ПРО добровільне об’єднання громад
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
photography
НОВИНИ
Анонси
13 Травня 2020
Затверджено кінцевий проект перспективного плану Закарпатської області

13 травня Кабінет Міністрів України затвердив перспективні плани формування територій громад Волинської, Закарпатської, Кіровоградської, Полтавської та Чернігівської областей. Так, у Закарпатській області передбачено …

Місцеве самоврядування
27 Лютого 2020
Радник Прем’єр-Міністра України Іван Лукеря розповів про перебіг реформи децентралізації в Україні

Радник Прем’єр-Міністра України Іван Лукеря взяв участь у програмі “Тема дня” на UA: Закарпаття та розповів глядачам про перебіг реформи децентралізації в Україні та …

Місцеве самоврядування
3 Лютого 2020
У Мінрегіоні пройшли повторні консультації щодо Перспективнго плану Закарпаття

У понеділок, 3 лютого, під головуванням заступника Міністра розвитку громад та територій України В’ячеслава Негоди відбулися повторні консультативні зустрічі щодо формування перспективних …

Місцеве самоврядування
29 Грудня 2019
Синевирська ОТГ серед затверджених Урядом громад Закарпатської області

18 грудня 2019 року Уряд затвердив Перспективний план формування територій громад Закарпатської області. 28 грудня 2019 року текст затвердженого документа з’явився на урядовому …

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПИТАННЯ ПРО добровільне об’єднання громад

Відповідно до частини 3, 4 статті 5 Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад” Синевирська сільська рада оголошує про початок вивчення та громадського обговорення пропозиції депутатів Синевирської сільської ради щодо добровільного об’єднання територіальних громад сіл Синевир, Заверхня Кичера Синевирської сільської ради, сіл Синевирська Поляна, Береги, Загорб, Свобода СиневирськоПолянської сільської ради у Синевирську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селі Синевир.

Мета громадського обговорення – залучення мешканців Синевира та Заверхньої Кичери, а також представників громадянського суспільства, підприємств, установ та організацій, що зареєстровані та здійснюють свою діяльність на території Синевирської сільської ради до вивчення та обговорення пропозиції депутатів Синевирської сільської ради щодо добровільного об’єднання територіальних громад сіл Синевир, Заверхня Кичера Синевирської сільської ради, сіл Синевирська Поляна, Береги, Загорб, Свобода СиневирськоПолянської сільської ради у Синевирську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селі Синевир, врахування їхніх інтересів з цього питання, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості процесу об’єднання територіальних громад.

Ініціатор громадського обговорення  – депутати Синевирської сільської ради.

Дата початку громадського обговорення – 06 червня 2019 року

Дата закінчення громадського обговорення – 06 липня 2019 року

 

Передбачувана процедура громадського обговорення

Подача зауважень та пропозицій 

У межах строку громадського обговорення громадяни, що зареєстровані та проживають у с. Синевир, а також представники громадянського суспільства, підприємств, установ та організацій, що зареєстровані та здійснюють свою діяльність на території Синевирської сільської ради, мають право ознайомитися з вказаною пропозицією, висловити свою думку та подати в письмовій формі зауваження та пропозиції щодо вказаної ініціативи депутатів.

Ознайомитися з пропозицією та іншими матеріалами щодо добровільного об’єднання територіальних громад у запропонованому депутатами форматі можна в приміщенні Синевирської сільської ради (с. Синевир, 1066), а також на офіційному сайті Синевирської сільської ради в мережі Інтернет (rada.synevyr.org.ua) у розділах “Громадське обговорення” та “Громадське опитування”.

Усі зауваження і пропозиції щодо вказаної ініціативи депутатів приймаються за адресою: с. Синевир, 1066, Міжгірський р-н. Закарпатська обл., 90041.

Електронна скринька для звернень в електронному варіанті – rada@synevyr.org.ua

Телефон для довідок: (03146) 2-76-96

В усіх зверненнях має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові особи, зареєстроване місце їЇ проживання, а для юридичних осіб – її найменування та місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи.

Електронне опитування в мережі Інтернет

На офіційному сайті Синевирської сільської ради в мережі Інтернет (rada.synevyr.org.ua) у розділі “Громадське опитування” буде проведено електронне опитування користувачів сайту щодо порушеного депутатами питання про добровільне об’єднання територіальних громад.

Громадські слухання

У четвер, 27 червня 2019 року, о 13:00 за Київським часом на площі перед Палацом культури за адресою: с. Синевир, буд. 1063, відбуться загальні збори мешканців с. Синевир та с. Заверхня Кичера, на яких буде заслухано та обговорено пропозицію депутатів Синевирської сільської ради щодо добровільного об’єднання територіальних громад сіл Синевир, Заверхня Кичера Синевирської сільської ради, сіл Синевирська Поляна, Береги, Загорб, Свобода СиневирськоПолянської сільської ради у Синевирську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селі Синевир.