Синевирська рада » МІНРЕҐІОН хоче створити на Закарпатті чотири райони і приєднати Синевир до Колочавської ОТГ
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
photography
НОВИНИ
Місцеве самоврядування
6 Червня 2019
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПИТАННЯ ПРО добровільне об’єднання громад

Відповідно до частини 3, 4 статті 5 Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад” Синевирська сільська рада оголошує про початок вивчення та громадського …

Анонси
5 Червня 2019
Синевирські обранці звернулися із зверненням до Закарпатської облради та ОДА

Обговорючи на засіданні 23 сесії Синевирської сільської ради розроблений Мінреґіоном проект Перспективного плану створення спроможних об’єднаних територіальних громад Закарпатської області, депутати вирішили звернулися …

Місцеве самоврядування
5 Червня 2019
Синевирська сільська рада виступила проти вступу до Колочавської ОТГ та прагне створити власну громаду

На засіданні 23 сесії Синевирської сільської ради, що проходило 05.06.2019, депутати обговорили розроблений Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України проект Перспективного …

Місцеве самоврядування
29 Травня 2019
НПП «Синевир» передав вогнеборцям Синевира новеньку пожежну машину

28 травня 2019 року Національний природний парк «Синевир» передав Державному пожежному рятувальному посту (ДПРП) села Синевир, який здійснює бойове чергування на території …

МІНРЕҐІОН хоче створити на Закарпатті чотири райони і приєднати Синевир до Колочавської ОТГ

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства розробило проект Перспективного плану створення спроможних об’єднаних територіальних громад Закарпатської області та надіслало його на ознайомлення до Закарпатської облдержадміністрації.

За проектом Мінреґіону на Закарпатті має бути створено рівно 40 громад з урахуванням існуючих.

Як вбачається, запропонований проект передбачає створення в Міжгірському районі трьох об’єднаних громад – Міжгірської, Пилипецької та Колочавської.

Як пояснює Іван Дем’янчук, директор Закарпатського ЦРМС, створеного за сприяння Програми «U-LEAD з Європою», даний проект Перспективного плану створення спроможних ОТГ в Закарпатській області, є лише пропозицією. Розглядати та приймати план, як і раніше, повинна Закарпатська обласна рада. Однак, оскільки Закарпатська облдержадміністрація, так і не подала на розгляд облради власний проект плану, Мінрегіон прийшов на допомогу області. Зараз слово – за облдержадміністрацією.

Крім того, Мінреґіон розробило модель системи адміністративно-територіального устрою (АТУ) Закарпатської області субрегіонального рівня. Згідно з рекомендованою моделлю, на Закарпатті буде 4 об’єднані райони: Ужгородський, Мукачівський, Хустський та Тячівський.

Площа об’єднаного Ужгородського району становитиме 2525,4 кв. км. В складі району буде 8 ОТГ, в яких проживає 250,4 тис. людей.

Найбільшим районом як за площею, так і за кількістю населення стане об’єднаний Мукачівський район – 3770,з кв. км та 452,1 тис. людей в 14 ОТГ.

В складі об’єднаного Хустського району буде 10 громад. Площа району становитиме 2812,1 кв. км, а кількість населення – 294,1 тис. чоловік.

Четвертим об’єднаним районом стане Тячівський. В його складі буде 8 ОТГ, площа району становитиме 3669,2 кв. км, а кількість населення – 261,3 тис. чоловік.

 

Джерело: Закарпатський ЦРМС