Синевирська рада » У НПП “Синевир” розпочався ремонт даху візит-центру
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
photography
НОВИНИ
Без категорії
8 Травня 2020
Синевир відвідав голова Закарпатської ОДА Олексій Петров

6 травня Національний природний парк «Синевир» відвідав голова Закарпатської обласної державної адміністрації Олексій Петров і народний депутат України Михайло Лаба. З директором …

Без категорії
31 Січня 2020
НПП “Синевир” закликав не поширювати недостовірну інформацію про його діяльність

Останнім часом у мережі Фейсбук на фейковій сторінці неіснуючої людини під іменем Ярослав Руснак (https://www.facebook.com/…/%D0%AF%D1%80%D0%…/100045350261780) поширюється неправдива інформація про буцімто нераціональне використання …

Без категорії
6 Січня 2020
Різдвяні привітання

Різдвяне привітання Блаженнішого Святослава Отця і Глави Української Греко-Католицької Церкви      Різдвяне привітання Преосвященних владик МІЛАНА, єпископа Мукачівського та Ніла, …

Без категорії
31 Грудня 2019
Привітання Синевирського сільського голови з Новим Роком!

Дорогі синевирці! 2019 рік без перебільшень був роком нових викликів та досягнень. Передусім, ми встояли перед загрозою втрати нашої самобутності та захистили своє право …

У НПП “Синевир” розпочався ремонт даху візит-центру

У національному природному парку «Синевир» розпочався ремонт даху візит-центру.

Ця оригінальна споруда зведена з елементами традиційного стилю. Дах покритий дранкою, але вона вже відслужила свій термін, тож заміна новим покрівельним матеріалом на часі. Звісно, простіше було придбати сучасний матеріал, але у нацпарку вирішили, що потрібен дерев’яний дах, який є гармонічний для цієї споруди.

Будівлі близько сорока років. Візит-центр у ній створено у 2004 році з метою ведення екологічної просвіти, формування привабливого туристичного іміджу НПП «Синевир». До структури цього закладу належать: конференц-зал; виставковий зал; експозиція лісосплаву. Візит-центр виконує ознайомчу, просвітницьку і навчальну функції.

Щороку парк відвідує багато туристів, тож зацікавленим особам тут надають інформаційні відомості про визначні місця регіону, музеї, історико-культурну спадщину, туристичні і екологічні стежки, об’єкти рекреаційної інфраструктури тощо.

Окрім ознайомчої, візит-центр НПП «Синевир» відіграє важливу просвітницьку та навчальну функції. Враховуючи специфіку природно-заповідних установ, це провідне завдання центру. Тут регулярно проводяться різноманітні еколого-просвітницькі заходи з учнівською і студентською молоддю.

Візит-центр служить осередком комунікації та проведення заходів з громадськістю, а це «круглі столи», урочисті збори, наради з місцевими жителями та органами місцевого самоврядування, науково-технічні ради тощо.

Різноманіття форм роботи візит-центру НПП «Синевир», відповідно до сучасних реалій, дозволяє залучити до участі в обговоренні актуальних питань екології та функціонування природно-заповідних установ якомога більше зацікавлених осіб різних вікових категорій.

 

 

 

Джерело: НПП “Синевир”