Синевирська рада » У НПП “Синевир” розпочався ремонт даху візит-центру
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
photography
НОВИНИ
Без категорії
22 Травня 2019
Директора НПП “Синевир” Миколу Дербака нагороджено відзнакою «За заслуги перед Закарпаттям»

П’ятеро краян отримали високі державні нагороди і двоє – найвищу відзнаку облдержадміністрації «За заслуги перед Закарпаттям». Церемонія нагородження відбулась сьогодні (22.05) в …

Без категорії
22 Квітня 2019
86,8% синевирців, які взяли участь у президентських виборах, віддали свій голос за Володимира Зеленського

За даними, оприлюдненими на сайті Центральної виборчої комісії, за результатами другого туру президентських виборів Володимир Зеленський здобуває найбільшу кількість голосів на виборчих дільницях …

Без категорії
12 Квітня 2019
Внаслідок пожежі у Синевирі загинув чоловік

12 квітня о 02:15 пожежники отримали повідомлення про пожежу в житловому будинку у селі Синевир. Пожежею знищено перекриття, покриття на площі 65 …

Без категорії
12 Квітня 2019
МІЖГІРСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ ПРОЗВІТУВАЛО ПРО СВОЮ РОБОТУ ЗА 2018 РІК

На акаунті Міжгірського відділення поліції у соціальній спільноті Facebook у мережі Інтернет з’явилася інфографіка про діяльність правоохоронців району за 2018 рік. Так, зокрема, начальник …

У НПП “Синевир” розпочався ремонт даху візит-центру

У національному природному парку «Синевир» розпочався ремонт даху візит-центру.

Ця оригінальна споруда зведена з елементами традиційного стилю. Дах покритий дранкою, але вона вже відслужила свій термін, тож заміна новим покрівельним матеріалом на часі. Звісно, простіше було придбати сучасний матеріал, але у нацпарку вирішили, що потрібен дерев’яний дах, який є гармонічний для цієї споруди.

Будівлі близько сорока років. Візит-центр у ній створено у 2004 році з метою ведення екологічної просвіти, формування привабливого туристичного іміджу НПП «Синевир». До структури цього закладу належать: конференц-зал; виставковий зал; експозиція лісосплаву. Візит-центр виконує ознайомчу, просвітницьку і навчальну функції.

Щороку парк відвідує багато туристів, тож зацікавленим особам тут надають інформаційні відомості про визначні місця регіону, музеї, історико-культурну спадщину, туристичні і екологічні стежки, об’єкти рекреаційної інфраструктури тощо.

Окрім ознайомчої, візит-центр НПП «Синевир» відіграє важливу просвітницьку та навчальну функції. Враховуючи специфіку природно-заповідних установ, це провідне завдання центру. Тут регулярно проводяться різноманітні еколого-просвітницькі заходи з учнівською і студентською молоддю.

Візит-центр служить осередком комунікації та проведення заходів з громадськістю, а це «круглі столи», урочисті збори, наради з місцевими жителями та органами місцевого самоврядування, науково-технічні ради тощо.

Різноманіття форм роботи візит-центру НПП «Синевир», відповідно до сучасних реалій, дозволяє залучити до участі в обговоренні актуальних питань екології та функціонування природно-заповідних установ якомога більше зацікавлених осіб різних вікових категорій.

 

 

 

Джерело: НПП “Синевир”