Синевирська рада » РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ НА КРАЩИЙ ПРОЕКТ ПАМ’ЯТНИКА ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНОГО ЗНАЧЕННЯ “БОКОРАШ”
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
photography
НОВИНИ
Відео
26 Лютого 2020
“Це озеро звуть Синевир …” – Володимир Маркович виконав нову пісню

У виконанні Володимира Марковича прозвучала нова пісня під назвою “Легенда Карпат – озеро Синевир”, на слова О. Демиденка, музику О. Гавриша.   …

Культура, спорт і дозвілля
3 Грудня 2019
Гурт “Рандеву” відзняв на Синевирі та Боржаві кліп на пісню “Гуцулка Ксеня”

21 листопада львівський музичний гурт “Рандеву” презентував кліп на свою версію пісні “Гуцулка Ксеня”. Завдяки високому рівню виконня та аранжування пісні, а …

Культура, спорт і дозвілля
26 Листопада 2019
У словацькому Пряшеві відбулася презентація збірки поезій Олени Пекар

22 листопада в словацько-українському інформаційному центрі Пряшева відбулась презентація книги “Мереживо осені” талановитої української поетеси, членкині Національної спілки письменників України Олени Пекар. …

Культура, спорт і дозвілля
18 Листопада 2019
Символіці Синевира – три роки!

Цього дня, 18 листопада, виповнюється рівно три роки із дня затвердження офіційної символіки Синевира. Так, рішенням Синевирської сільської ради від 18 листопада …

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ НА КРАЩИЙ ПРОЕКТ ПАМ’ЯТНИКА ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНОГО ЗНАЧЕННЯ “БОКОРАШ”

1 січня 2019 року Синевирською  сільською радою Міжгірського району Закарпатської області було оголошено конкурс на найкращий ескізний проект пам’ятника (монументу) історико-культурного значення “Бокораш”.

Конкурс проводився з метою визначення найкращої архітектурно-планувальної, інженерно-технічної проектної пропозиції, ідеї і концепції зі створення ескізу пам’ятника (монументу) історико-культурного значення “Бокораш”, спорудження якого заплановано у мальовничому місці біля берегів ріки Тереблі у селі Синевир, в житловому масиві “Товчка”, навпроти туристичного комплексу заводу “Буревісник”.

Усього на конкурс було подано сім конкурсних робіт від п’яти учасників, серед яких скульптори та митці з Києва, Львова, Ужгорода, Колочави, а також авторський колектив із Вінниці.

До участі у конкурсі були допущені усі роботи.

З огляду на невелику кількість робіт, Конкурсна комісія вирішила якнайшвидше провести обговорення конкурсних робіт та обрати з них найкращу.

За результатами голосування переможцем у конкурсі на найкращий ескізний проект пам’ятника (монументу) історико-культурного значення “Бокораш” став український скульптор, член Національної спілки художників України, колочавець Штаєр Петро Федорович.

Його ескізний проект із бокорашами, що сплавляють ліс, набрав найбільше балів членів Конкурсної комісії.

Члени Конкурсної комісії відзначили, що проект Штаєра П.Ф. з-поміж інших найбільше відповідає заявленим вимогам та враховує історію лісосплаву на Чорній Ріці та Тереблі.

28.02.2019 – результати конкурсу були затверджені Синевирською сільською радою.

На автора найкращого ескізу чекає обіцяна грошова винагорода у сумі 10000 (десять тисяч) гривень.

Остаточний варіант ескізу пам’ятника (монументу) історико-культурного значення “Бокораш” буде представлений громадськості найближчим часом.