Синевирська рада » РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ НА КРАЩИЙ ПРОЕКТ ПАМ’ЯТНИКА ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНОГО ЗНАЧЕННЯ “БОКОРАШ”
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
photography
НОВИНИ
Анонси
15 Березня 2019
Закарпатці відзначають 80-річчя з Дня проголошення незалежності Карпатської України

15 березня 2019 року виповнюється 80 років від проголошення незалежності Карпатської України. Десятиліттями правда про події в Карпатській Україні була під забороною. …

Культура, спорт і дозвілля
9 Березня 2019
Українці відзначають 205-ту річницю від дня народження Тараса шевченка

9 березня українці відзначають день народження Тараса Шевченка. У цей день до пам’ятників Кобзаря в усьому світі покладають квіти, народ відвудує місця, …

Культура, спорт і дозвілля
27 Лютого 2019
Автентична старовинна сорочка із Синевира стала призером всеукраїнської виставки вишитих робіт

Шестеро майстринь в Ужгороді презентували власноруч вишиті копії автентичних старовинних сорочок із колекції Ужгородського музею народної архітектури та побуту. Працювали над ними …

Культура, спорт і дозвілля
5 Лютого 2019
До завершення конкурсу на найкращий проект пам’ятника “Бокораш” залишилося 10 днів

Ще десять днів триватиме конкурс на кращий ескізний проект пам’ятника (монументу) історико-культурного значення “Бокораш”, оголошений 01.01.2019 Синевирською  сільською радою Міжгірського району Закарпатської області. Митці мають …

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ НА КРАЩИЙ ПРОЕКТ ПАМ’ЯТНИКА ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНОГО ЗНАЧЕННЯ “БОКОРАШ”

1 січня 2019 року Синевирською  сільською радою Міжгірського району Закарпатської області було оголошено конкурс на найкращий ескізний проект пам’ятника (монументу) історико-культурного значення “Бокораш”.

Конкурс проводився з метою визначення найкращої архітектурно-планувальної, інженерно-технічної проектної пропозиції, ідеї і концепції зі створення ескізу пам’ятника (монументу) історико-культурного значення “Бокораш”, спорудження якого заплановано у мальовничому місці біля берегів ріки Тереблі у селі Синевир, в житловому масиві “Товчка”, навпроти туристичного комплексу заводу “Буревісник”.

Усього на конкурс було подано сім конкурсних робіт від п’яти учасників, серед яких скульптори та митці з Києва, Львова, Ужгорода, Колочави, а також авторський колектив із Вінниці.

До участі у конкурсі були допущені усі роботи.

З огляду на невелику кількість робіт, Конкурсна комісія вирішила якнайшвидше провести обговорення конкурсних робіт та обрати з них найкращу.

За результатами голосування переможцем у конкурсі на найкращий ескізний проект пам’ятника (монументу) історико-культурного значення “Бокораш” став український скульптор, член Національної спілки художників України, колочавець Штаєр Петро Федорович.

Його ескізний проект із бокорашами, що сплавляють ліс, набрав найбільше балів членів Конкурсної комісії.

Члени Конкурсної комісії відзначили, що проект Штаєра П.Ф. з-поміж інших найбільше відповідає заявленим вимогам та враховує історію лісосплаву на Чорній Ріці та Тереблі.

28.02.2019 – результати конкурсу були затверджені Синевирською сільською радою.

На автора найкращого ескізу чекає обіцяна грошова винагорода у сумі 10000 (десять тисяч) гривень.

Остаточний варіант ескізу пам’ятника (монументу) історико-культурного значення “Бокораш” буде представлений громадськості найближчим часом.