Синевирська рада » Біля озера Синевир пройшов масштабний фольклорний фестиваль
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
photography
НОВИНИ
Анонси
5 Лютого 2019
До завершення конкурсу на найкращий проект пам’ятника “Бокораш” залишилося 10 днів

Ще десять днів триватиме конкурс на кращий ескізний проект пам’ятника (монументу) історико-культурного значення “Бокораш”, оголошений 01.01.2019 Синевирською  сільською радою Міжгірського району Закарпатської області. Митці мають …

Культура, спорт і дозвілля
15 Грудня 2018
Автор скульптури “Синь і Вир” Іван Бровді про закарпатську школу живопису

Пересічному закарпатцю знаменитого скульптора Івана Бровді представляти не треба — кожен, хто був у Мукачеві, бачив його Кирила та Мефодія на центральній …

Культура, спорт і дозвілля
5 Грудня 2018
Синевир у кіно: вийшов перший тизер до фільму “Захар Беркут”

Український історичний екшен “Захар Беркут” режисера Ахтема Сеітаблаєва представив свій перший відеотизер до фільму. У ньому можна побачити дивовижні карпатські краєвиди, серед …

Культура, спорт і дозвілля
14 Листопада 2018
Бокори Чорної Ріки. На Закарпатті відбудовують єдиний у Старому світі Музей лісосплаву

У Національному природному парку «Синевир», серед стрімких гір та смерекових стін, на річці Чорна Ріка є один із двох у світі Музеїв …

Біля озера Синевир пройшов масштабний фольклорний фестиваль

19 серпня, біля перлини Карпатських гір – озера Синевир – пройшов масштабний фольклорний фестиваль “На Синевир трембіти кличуть”.

Тисячі туристів уже втринадцяте відвідали це традиційне закарпатське свято.

Дорогою до мальовничого озера розгорнулися локації з колоритними експозиціями, які презентували населені пункти Міжгірського району.

Верховинці частували гостей свята своїми традиційними стравами та напоями, місцеві майстри та умільці демонустрували свої творіння та вироби. Серед іншого туристи могли поласувати також продуктами бджільництва, сироваріння та м′ясного виробництва.

На одній з таких локацій представники Синевирської сільської ради облаштували виставку творів образотворчого мистецтва та предметів старовинного вжитку, яка отримала схвальні відгуки у гостей свята.

Особливою популярністю користувалися роботи заслуженого художника України, синевирця Василя Шиндри, які у кожного відвідувача викликали позитивні емоції.

Охочих скуштувати смачні смаколики та продегустувати закарпатського вина та наливки також було вдосталь: юрби людей не переставали підходити до святкового столу.

З поміж іншого, відвідувачів синевирського закутку розважали музиканти гурту “Синевир” на чолі з Ярославом Міщанином, тож свято вдалося на славу.

А пам’ятні фото у верховинській гуні та гра на трембіті надовго не дадуть забути про цю культурну подію на Закарпатті.

Народний фольклор та місцева самобутність стали візитівкою свята. Гості фестивалю змогли побачити виступи найкращих фольклорних колективів Закарпаття, а також концертну програму за участю гурту “ТІК”.

Як саме відбувалося це культурне дійство дивіться далі на фото та у короткому огляді місцевих мас-медіа.

Перший кабельний

 

М-Студіо

 

StasonMan TV

 

Громадське