Синевирська рада » Біля озера Синевир пройшов масштабний фольклорний фестиваль
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
photography
НОВИНИ
Культура, спорт і дозвілля
16 Серпня 2018
У НПП «Синевир» завершився міжнародний пленер у дикій природі

Захід проходив у рамках проекту «Території натхнення», який підтриманий Європейським Союзом за програмою «Креативна Європа». Художники з усієї Європи мали змогу представити …

Культура, спорт і дозвілля
15 Серпня 2018
19 СЕРПНЯ НА ОЗЕРІ СИНЕВИР ПРОЙДЕ ХІІІ ФОЛЬКЛОРНО-ТУРИСТИЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ “НА СИНЕВИР ТРЕМБІТИ КЛИЧУТЬ”

Напередодні Дня незалежності України, у неділю 19 серпня, на озері Синевир пройде ХІІІ обласний фольклорно-туристичний фестиваль “На Синевир трембіти кличуть”. Мета фесту …

Культура, спорт і дозвілля
30 Липня 2018
На Чорній Ріці розпочалися роботи з відновлення Музею лісу і сплаву

Унікальний об’єкт, що наочно демонстрував, як у давнину місцеві сплавляли ліс, у 98-му зруйнувала повінь. Міністерство екології та природних ресурсів виділило 16 …

Культура, спорт і дозвілля
30 Липня 2018
З 9 по 15 серпня у НПП «Синевир» проходитиме художній пленер

Упродовж 9-15 серпня у національному парку «Синевир» проходитиме художній пленер у дикій природі. Захід проводитиметься в рамках проекту «Території натхнення», який підтриманий …

Біля озера Синевир пройшов масштабний фольклорний фестиваль

19 серпня, біля перлини Карпатських гір – озера Синевир – пройшов масштабний фольклорний фестиваль “На Синевир трембіти кличуть”.

Тисячі туристів уже втринадцяте відвідали це традиційне закарпатське свято.

Дорогою до мальовничого озера розгорнулися локації з колоритними експозиціями, які презентували населені пункти Міжгірського району.

Верховинці частували гостей свята своїми традиційними стравами та напоями, місцеві майстри та умільці демонустрували свої творіння та вироби. Серед іншого туристи могли поласувати також продуктами бджільництва, сироваріння та м′ясного виробництва.

На одній з таких локацій представники Синевирської сільської ради облаштували виставку творів образотворчого мистецтва та предметів старовинного вжитку, яка отримала схвальні відгуки у гостей свята.

Особливою популярністю користувалися роботи заслуженого художника України, синевирця Василя Шиндри, які у кожного відвідувача викликали позитивні емоції.

Охочих скуштувати смачні смаколики та продегустувати закарпатського вина та наливки також було вдосталь: юрби людей не переставали підходити до святкового столу.

З поміж іншого, відвідувачів синевирського закутку розважали музиканти гурту “Синевир” на чолі з Ярославом Міщанином, тож свято вдалося на славу.

А пам’ятні фото у верховинській гуні та гра на трембіті надовго не дадуть забути про цю культурну подію на Закарпатті.

Народний фольклор та місцева самобутність стали візитівкою свята. Гості фестивалю змогли побачити виступи найкращих фольклорних колективів Закарпаття, а також концертну програму за участю гурту “ТІК”.

Як саме відбувалося це культурне дійство дивіться далі на фото та у короткому огляді місцевих мас-медіа.

Перший кабельний

 

М-Студіо

 

StasonMan TV

 

Громадське