Синевирська рада » Біля озера Синевир пройшов масштабний фольклорний фестиваль
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
photography
НОВИНИ
Культура, спорт і дозвілля
30 Травня 2019
9 червня на Синевирському перевалі пройде фестиваль «Проводи отар на полонину»

У неділю, 09 червня 2019 року, на Синевирському перевалі відбудеться традиційне народне свято «Проводи отар на полонину». Святковий фестиваль розпочнеться о 13:00 …

Культура, спорт і дозвілля
16 Травня 2019
Про Синевир написали у книзі «Ukraїner. Країна зсередини»

У червні 2016 року “Ukraїner” розпочав свою роботу як медіа-проект для прихильників інтелектуальних ЗМІ, несподіваних географічних відкриттів та мультикультурності. Проект “Ukraїner” розповідає …

Культура, спорт і дозвілля
7 Травня 2019
Іван Пилипець презентував пісню “Синевире”

Учасник “Голосу країни”, закарпатський співак Іван Пилипець 06 травня презентував пісню “Синевире” на слова Василя Густі, музику Олександра Злотника, аранжування Олександра Сабова.   …

Культура, спорт і дозвілля
15 Березня 2019
Закарпатці відзначають 80-річчя з Дня проголошення незалежності Карпатської України

15 березня 2019 року виповнюється 80 років від проголошення незалежності Карпатської України. Десятиліттями правда про події в Карпатській Україні була під забороною. …

Біля озера Синевир пройшов масштабний фольклорний фестиваль

19 серпня, біля перлини Карпатських гір – озера Синевир – пройшов масштабний фольклорний фестиваль “На Синевир трембіти кличуть”.

Тисячі туристів уже втринадцяте відвідали це традиційне закарпатське свято.

Дорогою до мальовничого озера розгорнулися локації з колоритними експозиціями, які презентували населені пункти Міжгірського району.

Верховинці частували гостей свята своїми традиційними стравами та напоями, місцеві майстри та умільці демонустрували свої творіння та вироби. Серед іншого туристи могли поласувати також продуктами бджільництва, сироваріння та м′ясного виробництва.

На одній з таких локацій представники Синевирської сільської ради облаштували виставку творів образотворчого мистецтва та предметів старовинного вжитку, яка отримала схвальні відгуки у гостей свята.

Особливою популярністю користувалися роботи заслуженого художника України, синевирця Василя Шиндри, які у кожного відвідувача викликали позитивні емоції.

Охочих скуштувати смачні смаколики та продегустувати закарпатського вина та наливки також було вдосталь: юрби людей не переставали підходити до святкового столу.

З поміж іншого, відвідувачів синевирського закутку розважали музиканти гурту “Синевир” на чолі з Ярославом Міщанином, тож свято вдалося на славу.

А пам’ятні фото у верховинській гуні та гра на трембіті надовго не дадуть забути про цю культурну подію на Закарпатті.

Народний фольклор та місцева самобутність стали візитівкою свята. Гості фестивалю змогли побачити виступи найкращих фольклорних колективів Закарпаття, а також концертну програму за участю гурту “ТІК”.

Як саме відбувалося це культурне дійство дивіться далі на фото та у короткому огляді місцевих мас-медіа.

Перший кабельний

 

М-Студіо

 

StasonMan TV

 

Громадське