Синевирська рада » У Центрі реабілітації бурих ведмедів оселилось левеня та ведмежа
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
photography
НОВИНИ
Природа
10 Серпня 2019
НПП “Синевир” просить долучитися до громадського обговорення

Впродовж останніх тижнів, у пік туристичного сезону, в соціальних мережах, інтернет-ресурсах та ЗМІ поширювалася різноманітна інформація з негативним відтінком про інфраструктуру довкола …

Природа
15 Квітня 2019
Президент України збільшив площу НПП “Синевир” на 377,8 гектара земель

Указом Президента України від 11 квітня 2019 року № 133/2019 “Про зміну меж території національного природного парку “Синевир” з метою збереження пралісів та …

Природа
8 Лютого 2019
Віднині у Синевирі стало більше на 5 ведмедів

Сьогодні до Реабілітаційного центру бурих ведмедів національного природного парку «Синевир» доправлено 5 клишоногих для тимчасового тримання. Досі вони утримувалися у міні-зоопарку міста …

Природа
20 Жовтня 2018
Ведмеді у реабілітаційному центрі НПП “Синевир” готуються до зими

Про те як бурі ведмеді, що мешкають у Реабілітаційному центрі НПП “Синевир”, готуються до зими дивіться далі у сюжеті Першого інформаційного:   …

У Центрі реабілітації бурих ведмедів оселилось левеня та ведмежа

У центрі реабілітації бурих ведмедів в НПП «Синевир» з’явилися нові мешканці – маленьке левеня та ведмежа.

Щоправда, левеня тут тимчасово: новий мешканець прихистку вже у вересні вирушить у далеку Африку. А поки він перебуває в окремому вольєрі.

Хоч цар звірів тут лише гість, та почуває себе як удома. Привезли левеня з міста Самбір. Зараз йому вже 8 місяців. Він грайливий, привітний і зовсім не агресивний. До своїх сусідів-ведмедів Нейтон вже звик. Та й вони спокійно на нього реагують.

Звички тварини зараз схожі на котячі. Він любить пеститись та коли його гладять, злегка гарчить, ці звуки трохи нагадують муркотіння. Вже у вересні Нейтон вирушить у далеку Африку, він буде рости у природному середовищі існування, серед таких, як сам.

А от маленький Петя, який також нещодавно оселився у притулку для ведмедів, залишиться тут назавжди. Очевидно, мама-ведмедиця загинула або ж її вбили браконьєри. Тож вижити в дикій природі він просто не зміг би. Зараз ведмежа проходить реабілітацію. Ветеринари кажуть, у малюка нежить, тож він приймає відповідне лікування. Петя залюбки наминає моркву, яблука, хліб, рибу, додають в раціон і молочні продукти. А от відвідувачам він не надто радіє, та, цілком можливо, у прихистку для бурих він змінить свою думку про людей.

Тим часом, інші ведмеді, які колись знайшли тут прихисток, гостям завжди раді. Традиційно охоче позують перед фотокамерами відвідувачів, випрошуючи яблука.

У прихистку для чотирилапих знайшли собі нову домівку ведмеді, яких привезли сюди з різних областей: і західних, і східних. І живуть вони у мирі та злагоді. Не бракує в ведмежому притулку і відвідувачів. Щоб побачити, як живуть тварини в дикі природі, люди їдуть сюди з центральної та східної України.

Ця місцевість для бурих ведмедів – природне середовище. Тут їх люблять та охороняють. А торік дві ведмедиці навіть принесли потомство. І якщо знову з’являться тварини, які потребуватимуть допомоги, тут з радістю їх прихистять.

 

Джерело: М-Студіо