Синевирська рада » У Центрі реабілітації бурих ведмедів оселилось левеня та ведмежа
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
photography
НОВИНИ
Природа
31 Січня 2020
Реабілітаційний центр бурих ведмедів: від історії створення до сьогодення

Реабілітаційний центр бурих ведмедів – єдиний у своєму роді не тільки в Україні, але й у Європі. Центр був відкритий у 2011 …

Природа
16 Жовтня 2019
Нацпарки зблизька: Закарпатський “Синевир”

Як перетворити гірські краєвиди на гормони щастя і не розгубити те щастя на поганих дорогах і в купах сміття У Карпатах золота …

Природа
1 Жовтня 2019
Українські та німецькі науковці в НПП «Синевир» обговорювали проблеми закарпатських нацпарків

Протягом 27-30 вересня 2019 року в національному природному парку «Синевир» проходила Міжнародна науково-практична конференція в рамках проєкту Союзу охорони природи Німеччини (NABU) …

Природа
1 Жовтня 2019
У НПП “Синевир” з нагоди 30-річчя відбулася міжнародна науково-практична конференція

У НПП “Синевир” з нагоди 30-річчя відбулася міжнародна науково-практична конференція Науковці та працівники НПП «Синевир» з нагоди його ювілею обговорили функціонування природоохоронних …

У Центрі реабілітації бурих ведмедів оселилось левеня та ведмежа

У центрі реабілітації бурих ведмедів в НПП «Синевир» з’явилися нові мешканці – маленьке левеня та ведмежа.

Щоправда, левеня тут тимчасово: новий мешканець прихистку вже у вересні вирушить у далеку Африку. А поки він перебуває в окремому вольєрі.

Хоч цар звірів тут лише гість, та почуває себе як удома. Привезли левеня з міста Самбір. Зараз йому вже 8 місяців. Він грайливий, привітний і зовсім не агресивний. До своїх сусідів-ведмедів Нейтон вже звик. Та й вони спокійно на нього реагують.

Звички тварини зараз схожі на котячі. Він любить пеститись та коли його гладять, злегка гарчить, ці звуки трохи нагадують муркотіння. Вже у вересні Нейтон вирушить у далеку Африку, він буде рости у природному середовищі існування, серед таких, як сам.

А от маленький Петя, який також нещодавно оселився у притулку для ведмедів, залишиться тут назавжди. Очевидно, мама-ведмедиця загинула або ж її вбили браконьєри. Тож вижити в дикій природі він просто не зміг би. Зараз ведмежа проходить реабілітацію. Ветеринари кажуть, у малюка нежить, тож він приймає відповідне лікування. Петя залюбки наминає моркву, яблука, хліб, рибу, додають в раціон і молочні продукти. А от відвідувачам він не надто радіє, та, цілком можливо, у прихистку для бурих він змінить свою думку про людей.

Тим часом, інші ведмеді, які колись знайшли тут прихисток, гостям завжди раді. Традиційно охоче позують перед фотокамерами відвідувачів, випрошуючи яблука.

У прихистку для чотирилапих знайшли собі нову домівку ведмеді, яких привезли сюди з різних областей: і західних, і східних. І живуть вони у мирі та злагоді. Не бракує в ведмежому притулку і відвідувачів. Щоб побачити, як живуть тварини в дикі природі, люди їдуть сюди з центральної та східної України.

Ця місцевість для бурих ведмедів – природне середовище. Тут їх люблять та охороняють. А торік дві ведмедиці навіть принесли потомство. І якщо знову з’являться тварини, які потребуватимуть допомоги, тут з радістю їх прихистять.

 

Джерело: М-Студіо