Синевирська рада » У Центрі реабілітації бурих ведмедів оселилось левеня та ведмежа
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
photography
НОВИНИ
Природа
30 Липня 2018
Неподалік Синевира з’явилася «Долина вовків»

На околиці села Синевир запрацював міні-звіринець, в якому мешкають вовки. Тут у вольєрах живуть аж 9 дорослих і стільки ж молодих представників цього …

Природа
18 Травня 2018
НПП “Синевир” закликає любителів джипінгу не шкодити довкіллю

З приходом весни спостерігається активність любителів джипінгу. На джипах, квадрациклах, мотоциклах вони нерідко з’їжджають з доріг загального користування, прямуючи у ліс, на …

Природа
27 Листопада 2017
“BBC Україна” відзняло відеосюжет про життя бурих ведмедів у Синевирі

Про те, як живеться бурим ведмедям на волі у Національному природному парку “Синевир” після довгих років, проведених у цирку, приватних зоопарках і …

Природа
22 Листопада 2017
Боря, Бурий та Дженіфер переїхали в Синевир до Реабілітаційного центру бурих ведмедів

22 листопада до Реабілітаційного центру бурих ведмедів Національного природного парку «Синевир» транспортовано трьох клишоногих, які досі утримувалися на Львівщині неподалік міста Самбір. …

У Центрі реабілітації бурих ведмедів оселилось левеня та ведмежа

У центрі реабілітації бурих ведмедів в НПП «Синевир» з’явилися нові мешканці – маленьке левеня та ведмежа.

Щоправда, левеня тут тимчасово: новий мешканець прихистку вже у вересні вирушить у далеку Африку. А поки він перебуває в окремому вольєрі.

Хоч цар звірів тут лише гість, та почуває себе як удома. Привезли левеня з міста Самбір. Зараз йому вже 8 місяців. Він грайливий, привітний і зовсім не агресивний. До своїх сусідів-ведмедів Нейтон вже звик. Та й вони спокійно на нього реагують.

Звички тварини зараз схожі на котячі. Він любить пеститись та коли його гладять, злегка гарчить, ці звуки трохи нагадують муркотіння. Вже у вересні Нейтон вирушить у далеку Африку, він буде рости у природному середовищі існування, серед таких, як сам.

А от маленький Петя, який також нещодавно оселився у притулку для ведмедів, залишиться тут назавжди. Очевидно, мама-ведмедиця загинула або ж її вбили браконьєри. Тож вижити в дикій природі він просто не зміг би. Зараз ведмежа проходить реабілітацію. Ветеринари кажуть, у малюка нежить, тож він приймає відповідне лікування. Петя залюбки наминає моркву, яблука, хліб, рибу, додають в раціон і молочні продукти. А от відвідувачам він не надто радіє, та, цілком можливо, у прихистку для бурих він змінить свою думку про людей.

Тим часом, інші ведмеді, які колись знайшли тут прихисток, гостям завжди раді. Традиційно охоче позують перед фотокамерами відвідувачів, випрошуючи яблука.

У прихистку для чотирилапих знайшли собі нову домівку ведмеді, яких привезли сюди з різних областей: і західних, і східних. І живуть вони у мирі та злагоді. Не бракує в ведмежому притулку і відвідувачів. Щоб побачити, як живуть тварини в дикі природі, люди їдуть сюди з центральної та східної України.

Ця місцевість для бурих ведмедів – природне середовище. Тут їх люблять та охороняють. А торік дві ведмедиці навіть принесли потомство. І якщо знову з’являться тварини, які потребуватимуть допомоги, тут з радістю їх прихистять.

 

Джерело: М-Студіо