Синевирська рада » РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ НА КРАЩИЙ ПРОЕКТ ПАМ’ЯТНИКА ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНОГО ЗНАЧЕННЯ “БОКОРАШ”
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
photography
НОВИНИ
Культура, спорт і дозвілля
16 Травня 2019
Про Синевир написали у книзі «Ukraїner. Країна зсередини»

У червні 2016 року “Ukraїner” розпочав свою роботу як медіа-проект для прихильників інтелектуальних ЗМІ, несподіваних географічних відкриттів та мультикультурності. Проект “Ukraїner” розповідає …

Культура, спорт і дозвілля
7 Травня 2019
Іван Пилипець презентував пісню “Синевире”

Учасник “Голосу країни”, закарпатський співак Іван Пилипець 06 травня презентував пісню “Синевире” на слова Василя Густі, музику Олександра Злотника, аранжування Олександра Сабова.   …

Культура, спорт і дозвілля
15 Березня 2019
Закарпатці відзначають 80-річчя з Дня проголошення незалежності Карпатської України

15 березня 2019 року виповнюється 80 років від проголошення незалежності Карпатської України. Десятиліттями правда про події в Карпатській Україні була під забороною. …

Культура, спорт і дозвілля
9 Березня 2019
Українці відзначають 205-ту річницю від дня народження Тараса шевченка

9 березня українці відзначають день народження Тараса Шевченка. У цей день до пам’ятників Кобзаря в усьому світі покладають квіти, народ відвудує місця, …

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ НА КРАЩИЙ ПРОЕКТ ПАМ’ЯТНИКА ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНОГО ЗНАЧЕННЯ “БОКОРАШ”

1 січня 2019 року Синевирською  сільською радою Міжгірського району Закарпатської області було оголошено конкурс на найкращий ескізний проект пам’ятника (монументу) історико-культурного значення “Бокораш”.

Конкурс проводився з метою визначення найкращої архітектурно-планувальної, інженерно-технічної проектної пропозиції, ідеї і концепції зі створення ескізу пам’ятника (монументу) історико-культурного значення “Бокораш”, спорудження якого заплановано у мальовничому місці біля берегів ріки Тереблі у селі Синевир, в житловому масиві “Товчка”, навпроти туристичного комплексу заводу “Буревісник”.

Усього на конкурс було подано сім конкурсних робіт від п’яти учасників, серед яких скульптори та митці з Києва, Львова, Ужгорода, Колочави, а також авторський колектив із Вінниці.

До участі у конкурсі були допущені усі роботи.

З огляду на невелику кількість робіт, Конкурсна комісія вирішила якнайшвидше провести обговорення конкурсних робіт та обрати з них найкращу.

За результатами голосування переможцем у конкурсі на найкращий ескізний проект пам’ятника (монументу) історико-культурного значення “Бокораш” став український скульптор, член Національної спілки художників України, колочавець Штаєр Петро Федорович.

Його ескізний проект із бокорашами, що сплавляють ліс, набрав найбільше балів членів Конкурсної комісії.

Члени Конкурсної комісії відзначили, що проект Штаєра П.Ф. з-поміж інших найбільше відповідає заявленим вимогам та враховує історію лісосплаву на Чорній Ріці та Тереблі.

28.02.2019 – результати конкурсу були затверджені Синевирською сільською радою.

На автора найкращого ескізу чекає обіцяна грошова винагорода у сумі 10000 (десять тисяч) гривень.

Остаточний варіант ескізу пам’ятника (монументу) історико-культурного значення “Бокораш” буде представлений громадськості найближчим часом.