Синевирська рада » Рятувальники навчали мешканців Синевира правилам пожежної та техногенної безпеки
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
photography
НОВИНИ
Без категорії
25 Липня 2019
За кого проголосували синевирці на дочасних виборах до парламенту

На сайті Центральної виборчої комісії оприлюднено результати підрахунку голосів на виборчих дільницях 210271 та 210272, що розташовані у Синевирі. На позачергових виборах …

Без категорії
8 Липня 2019
Глава держави призначив Ігоря Бондаренка Головою Закарпатської обласної державної адміністрації

Указом Президента України від 05.07.2019 №492/2019 Бондаренка Ігоря Самійловича призначено головою Закарпатської обласної державної адміністрації. Глава держави представив нового голову Закарпатської обласної державної адміністраціїпід …

Без категорії
22 Травня 2019
Директора НПП “Синевир” Миколу Дербака нагороджено відзнакою «За заслуги перед Закарпаттям»

П’ятеро краян отримали високі державні нагороди і двоє – найвищу відзнаку облдержадміністрації «За заслуги перед Закарпаттям». Церемонія нагородження відбулась сьогодні (22.05) в …

Без категорії
21 Травня 2019
У НПП “Синевир” розпочався ремонт даху візит-центру

У національному природному парку «Синевир» розпочався ремонт даху візит-центру. Ця оригінальна споруда зведена з елементами традиційного стилю. Дах покритий дранкою, але вона …

Рятувальники навчали мешканців Синевира правилам пожежної та техногенної безпеки

Цієї середи, 21 червня, працівниками Міжгірського районного відділу Управління ДСНС України у Закарпатській області у Синевирі було проведено пожежно-профілактичне відпрацювання.

З цієї нагоди рятувальники зібрали у Синевирській сільській раді працівників органу місцевого самоврядування, представників освітніх закладів, установ культури та охорони здоров’я.

Працівники Міжгірського районного відділу Управління ДСНС України у Закарпатській області проінформували присутніх на вказаній зустрічі про стан боротьби з пожежами у Синевирі за минулий рік та поточний період 2017 року, звернули увагу на необхідність неухильного дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки, наявності та справності у приміщеннях відповідних закладів підручних засобів пожежогасіння (вогнегасників), а також автоматичної пожежної сигналізації.

Під час відпрацювання рятувальники також провели подвірний обхід помешкань синевирців, розповідаючи про найпоширеніші причини виникнення пожеж та роздаючи листівки із порадами щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій.

До селян було доведено основні вимоги  пожежної безпеки у житлових будинках та вказано на наявні порушення у їхніх помешканнях.

Особливу увагу було зосереджено на поведінці населення при виявленні вибухонебезпечних предметів, а також на дотриманню правил безпеки під час відпочинку на воді, в лісових масивах та лісопаркових зонах.

Крім того надзвичайники провели просвітницьку роботу серед дітей Синевирського дошкільного навчального закладу. Про необхідність дотримання правил пожежної та техногенної безпеки відтепер малечі нагадуватиме інформаційний куточок, який у дитячому садочку облаштували місцеві рятувальники.

Поряд із тим, профілактичні бесіди було проведено із місцевими підприємцями, керівником амбулаторії загальної практики сімейної медицини та пункту швидкої екстреної допомоги. Працівникам цих установ було роз’яснено правила поводження із наявними у них вогнегасниками та порядок дій на випадок виникнення надзвичайної події чи пожежі.

Нагадуємо, що у разі виникнення пожежі або інших подій техногенного характеру необхідно телефонувати рятувальникам за номером 101 або +38 (03146) 2-10-02 (Державний пожежно-рятувальний пост с. Синевир)