Синевирська рада » Рятувальники навчали мешканців Синевира правилам пожежної та техногенної безпеки
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
photography
НОВИНИ
Без категорії
22 Квітня 2019
86,8% синевирців, які взяли участь у президентських виборах, віддали свій голос за Володимира Зеленського

За даними, оприлюдненими на сайті Центральної виборчої комісії, за результатами другого туру президентських виборів Володимир Зеленський здобуває найбільшу кількість голосів на виборчих дільницях …

Без категорії
12 Квітня 2019
Внаслідок пожежі у Синевирі загинув чоловік

12 квітня о 02:15 пожежники отримали повідомлення про пожежу в житловому будинку у селі Синевир. Пожежею знищено перекриття, покриття на площі 65 …

Без категорії
12 Квітня 2019
МІЖГІРСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ ПРОЗВІТУВАЛО ПРО СВОЮ РОБОТУ ЗА 2018 РІК

На акаунті Міжгірського відділення поліції у соціальній спільноті Facebook у мережі Інтернет з’явилася інфографіка про діяльність правоохоронців району за 2018 рік. Так, зокрема, начальник …

Без категорії
2 Квітня 2019
За кого голосували синевирці у першому турі президентських виборів

На сайті Центральної виборчої комісії оприлюднено результати підрахунку голосів на виборчих дільницях 210271 та 210272, що розташовані у Синевирі. Явка на виборчій …

Рятувальники навчали мешканців Синевира правилам пожежної та техногенної безпеки

Цієї середи, 21 червня, працівниками Міжгірського районного відділу Управління ДСНС України у Закарпатській області у Синевирі було проведено пожежно-профілактичне відпрацювання.

З цієї нагоди рятувальники зібрали у Синевирській сільській раді працівників органу місцевого самоврядування, представників освітніх закладів, установ культури та охорони здоров’я.

Працівники Міжгірського районного відділу Управління ДСНС України у Закарпатській області проінформували присутніх на вказаній зустрічі про стан боротьби з пожежами у Синевирі за минулий рік та поточний період 2017 року, звернули увагу на необхідність неухильного дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки, наявності та справності у приміщеннях відповідних закладів підручних засобів пожежогасіння (вогнегасників), а також автоматичної пожежної сигналізації.

Під час відпрацювання рятувальники також провели подвірний обхід помешкань синевирців, розповідаючи про найпоширеніші причини виникнення пожеж та роздаючи листівки із порадами щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій.

До селян було доведено основні вимоги  пожежної безпеки у житлових будинках та вказано на наявні порушення у їхніх помешканнях.

Особливу увагу було зосереджено на поведінці населення при виявленні вибухонебезпечних предметів, а також на дотриманню правил безпеки під час відпочинку на воді, в лісових масивах та лісопаркових зонах.

Крім того надзвичайники провели просвітницьку роботу серед дітей Синевирського дошкільного навчального закладу. Про необхідність дотримання правил пожежної та техногенної безпеки відтепер малечі нагадуватиме інформаційний куточок, який у дитячому садочку облаштували місцеві рятувальники.

Поряд із тим, профілактичні бесіди було проведено із місцевими підприємцями, керівником амбулаторії загальної практики сімейної медицини та пункту швидкої екстреної допомоги. Працівникам цих установ було роз’яснено правила поводження із наявними у них вогнегасниками та порядок дій на випадок виникнення надзвичайної події чи пожежі.

Нагадуємо, що у разі виникнення пожежі або інших подій техногенного характеру необхідно телефонувати рятувальникам за номером 101 або +38 (03146) 2-10-02 (Державний пожежно-рятувальний пост с. Синевир)