Синевирська рада » Рятувальники навчали мешканців Синевира правилам пожежної та техногенної безпеки
СИНЕВИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
photography
НОВИНИ
Без категорії
3 Грудня 2018
Заступник начальника поліції Закарпаття провів прийом громадян у Синевирі

Заступник начальника ГУНП в Закарпатській області полковник поліції Ярослав Лебович провів виїзний особистий прийом громадян у селі Синевир Міжгірського району. На прийом …

Без категорії
11 Жовтня 2018
Турецька компанія «Онур» ремонтує автодорогу «Синевир – Колочава – Буштино»

Турецька автодорожня компанія «Онур» продовжує капітальний ремонт автодороги обласного значення «Синевир – Колочава – Буштино». – Ця дорога з’єднує три райони – …

Без категорії
6 Січня 2018
Різдвяні привітання

Шановні синевирці! Світлий празник Різдва Христового – це свято, яке завжди є провісником добрих змін і сподівань на краще. То ж нехай …

Без категорії
9 Грудня 2017
Хто та як розчищає засніжену дорогу на Синевирському перевалі?

Дорогу на Синевир постійно засипає снігом, тож службам доводиться майже цілодобово курсувати туди-сюди аби тримати відкритим єдиний шлях у Тереблянську долину. Автодорівець …

Рятувальники навчали мешканців Синевира правилам пожежної та техногенної безпеки

Цієї середи, 21 червня, працівниками Міжгірського районного відділу Управління ДСНС України у Закарпатській області у Синевирі було проведено пожежно-профілактичне відпрацювання.

З цієї нагоди рятувальники зібрали у Синевирській сільській раді працівників органу місцевого самоврядування, представників освітніх закладів, установ культури та охорони здоров’я.

Працівники Міжгірського районного відділу Управління ДСНС України у Закарпатській області проінформували присутніх на вказаній зустрічі про стан боротьби з пожежами у Синевирі за минулий рік та поточний період 2017 року, звернули увагу на необхідність неухильного дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки, наявності та справності у приміщеннях відповідних закладів підручних засобів пожежогасіння (вогнегасників), а також автоматичної пожежної сигналізації.

Під час відпрацювання рятувальники також провели подвірний обхід помешкань синевирців, розповідаючи про найпоширеніші причини виникнення пожеж та роздаючи листівки із порадами щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій.

До селян було доведено основні вимоги  пожежної безпеки у житлових будинках та вказано на наявні порушення у їхніх помешканнях.

Особливу увагу було зосереджено на поведінці населення при виявленні вибухонебезпечних предметів, а також на дотриманню правил безпеки під час відпочинку на воді, в лісових масивах та лісопаркових зонах.

Крім того надзвичайники провели просвітницьку роботу серед дітей Синевирського дошкільного навчального закладу. Про необхідність дотримання правил пожежної та техногенної безпеки відтепер малечі нагадуватиме інформаційний куточок, який у дитячому садочку облаштували місцеві рятувальники.

Поряд із тим, профілактичні бесіди було проведено із місцевими підприємцями, керівником амбулаторії загальної практики сімейної медицини та пункту швидкої екстреної допомоги. Працівникам цих установ було роз’яснено правила поводження із наявними у них вогнегасниками та порядок дій на випадок виникнення надзвичайної події чи пожежі.

Нагадуємо, що у разі виникнення пожежі або інших подій техногенного характеру необхідно телефонувати рятувальникам за номером 101 або +38 (03146) 2-10-02 (Державний пожежно-рятувальний пост с. Синевир)